KONST / Litografier / Färglitografi 12422019
nr 1242 2019
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Storkyrkobrinken, Gamla Stan. Signerad, numrerad 615/770. Motivet: 37x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:18:00
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
18 mar
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin